Bombki białe czy kolorowe?

Bombki białe, kolorowe i bezbarwne

Święta dają niepowtarzalną okazję do docenienia czasu spędzonego z bliskimi Ci osobami. Wyrazem wdzięczności stają się pieczołowicie przygotowane potrawy wigilijne, prezenty i ozdoby. Szczególnie te ostatnie posiadają moc kreowania wyjątkowej świątecznej atmosfery. Dlatego też trudno wyobrazić sobie święta bez bombek czy połyskujących złotem łańcuchów. Piękne są również światła jakie dają lampki choinkowe. Możemy dziś spotkać różnorodne bombki białe, kolorowe i bezbarwne o niezliczonych wzorach i formach. Czy wiesz już jakie wybierzesz w tym roku? Poznaj więc kilka wskazówek, które pomogą Ci stworzyć wymarzony świąteczny wystrój.

Dopasuj bombki do choinki i wnętrza

Jeśli zdecydujesz się na drzewko o niewielkich rozmiarach, wybierz filigranowe ozdoby. Na choinkach o większych gabarytach sprawdzą się również większe bombki bożonarodzeniowe.
Określ styl Twojego mieszkania oraz choinki. Jakie są Twoje ulubione kolory? Preferujesz delikatne, pastelowe odcienie, a może wyraziste, konkretne kolory? Cenisz sobie minimalizm, a może radość przynosi Ci widok wielu ozdób: aniołków, bałwanków, gwiazdek?
Jeśli Twoje wnętrze wyróżnia nowoczesność, wybierz jednokolorowe bombki. Od kilku lat w tego typu pomieszczeniach króluje biel i czerń. Warto podążyć tym tropem i zdecydować się na bombki o podobnej kolorystyce. Dodatkowo białe bombki dodają elegancji. Ozdabiasz biuro lub celowo zrezygnowałeś z choinki? Bombka na stojaku to subtelna ozdoba, którą możesz postawić dosłownie wszędzie: np. na stole, półce, pianinie.
Przygotowujesz święta z udziałem dzieci? Z pewnością ucieszy je widok wielobarwnych figurek: mikołajów, aniołków, bałwanków. Sprawdzą się również lampki choinkowe. Właśnie takie niepozorne dodatki tworzą magię świąt!

Kreatywne dekoracje

Jak widzisz, świąteczne przystrajanie wnętrz to okazja do świeżego spojrzenia na Twoje mieszkanie i nadanie mu niepowtarzalnego charakteru. Na koniec poznaj jeszcze jedną wskazówkę: pozwól sobie na kreatywność. Co to oznacza w praktyce? To właśnie teraz możesz dać się ponieść wyobraźni i po prostu cieszyć się twórczością. Bez ograniczeń i autocenzury, za to z wdzięcznością i miłością do bliskich Ci osób możesz przyozdobić bombki bożonarodzeniowe. A to przecież te uczucia definiują święta i ten niezwykle rodzinny czas.